Jak działa Kamagra?

Za każdym razem, gdy bierzemy jakiś lek, na przykład Kamagrę, doświadczamy swego rodzaju magii. Nie wiemy, jak dany lek działa, ale spodziewamy się pewnych efektów. Nie rozumiemy, co się ta jedna tabletka zmienia w naszym organizmie, ale widzimy, co dzieje się z jakąś jego częścią. Objawy znikają, a pojawia się pożądany rezultat. Czy nie lepiej jednak byłoby zrozumieć, na czym polega działanie leków, które zażywamy? Czy w ten sposób nie zrozumielibyśmy również choroby, która nas trapi? I czy ostatecznie nie doprowadziłoby to do zrozumienia, co powinniśmy robić, poza braniem leków, by zminimalizować objawy danej choroby?
Spójrzmy na zaburzenia erekcji przez pryzmat palenia, które prowadzi do rozwoju tej choroby. Jak ono wpływa na potencję? Co się dzieje, gdy palimy papierosy?

Wpływ palenia na możliwość erekcji

Palenie szkodzi na wiele sposobów. Po pierwsze, uszkadza śródbłonek produkujący tlenek azotu. Związek ten rozszerza naczynia krwionośne, pozwalając na większy przepływ krwi. W trakcie wzwodu zwiększa się on aż dziesięciokrotnie! Oczywiście pod warunkiem, że wszystko działa, jak należy. Dodatkowo palenie powoduje skurcz tętnic, znów zmniejszając dopływ krwi, tym razem tętniczej. Skurcz naczyń krwionośnych w prąciu zmniejsza ilość krwi w nim. Pod wpływem nikotyny również zostają uszkodzone zastawki, które zwykle dbają o to, by krew była tam, gdzie powinna. Gdy ten mechanizm zawodzi, to do wzwodu nie dochodzi. Ostatecznie, pod wpływem palenia papierosów zwiększa się ilość fibrynogenu, co powoduje tworzenie się zakrzepów. To kolejna rzecz uniemożliwiająca kontrolowany przepływ krwi. Jak widać, oddając się temu okropnemu nałogowi, odbierasz swojemu organizmowi władzę nad samym sobą. Jak więc ma dojść do wzwodu w takiej sytuacji? Pomocne może okazać się wzięcie środka na potencję, takiego jak Kamagra.  Występuje ona aż w pięciu różnych formach, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Jak działa Kamagra?

Widzisz już, że erekcja to wynik rozluźnienia mięśni i napływu dużej ilości krwi do penisa. Żeby ten  proces mógł przebiegać niezaburzony, wszystko musi działać tak, jak zostało do tego stworzone. Jeśli jednak tak się nie dzieje, środki takie, jak Kamagra http://viagra.edu.pl/kamagra.html, przywracają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Jakie inne czynniki zaburzają prawidłowe procesy w ciele?

Wrogowie potencji

 

Należą do nich:

  • stres – terminy w pracy, problemy finansowe, konflikty międzyludzkie – to wszystko negatywnie wpływa na możliwość rozluźnienia mięśni. Doraźnie pomoże relaks i ćwiczenia oddechowe. Gdy powodem stresu są konkretne problemy, poszukaj rozwiązania w sobie albo na zewnątrz, w postaci pomocy kogoś innego. Może lepiej poszukać nowej pracy, nim konfliktowy szef znów Cię zdenerwuje? Jeśli masz długi, poczytaj książki, blogi i posłuchaj podcastów o metodach radzenia sobie z nimi. Pamiętaj, nie jesteś pierwszym, który ma dany problem. Na pewno jest ktoś na tym świecie, kto już mierzył się z czymś podobnym i wygrał. Skorzystaj z jego wiedzy, a zwiększysz swoją szansę na sukces i zmniejszysz stres. Taka proaktywna postawa pomoże również, gdy mierzysz już się z zaburzeniami erekcji i to niezależnie od jej przyczyny.
  • zmęczenie – masz za dużo pracy, dzieci nie dają spać, nie dosypiasz? Historie o ludziach, którzy funkcjonują świetnie na paru godzinach snu albo krótkich drzemkach włóż między bajki. To pojedyncze sztuki i Ty raczej do nich nie należysz. Przeciętny człowiek potrzebuje 8 godzin snu, by być wyspanym i wypoczętym, zakładając, że nic mu nie dolega. Wygospodaruj dla siebie ten czas każdej nocy. Zsynchronizuj się z naturalnym cyklem dobowym i doświadcz dobrodziejstw snu przed północą. Wtedy też masz szansę wstać ze wschodem Słońca i przeżyć dzień w naturalnym świetle, które jest dla nas najlepsze. Odpuść sobie maratony serialowe, pracę do późna w łóżku, czy imprezy zalewane alkoholem. Lepiej zrobi Ci stary, dobry sen.
  • nadwaga, zła dieta – drożność żył to podstawowy warunek dobrze działającej hydrauliki w Twoim „sprzęcie”. Bez tego potrzeba będzie Kamagry, żebyś miał wzwód. Jak zadbać o swój układ krwionośny? Jeśli ciąży Ci balast w postaci nadprogramowych kilogramów, pozbądź się ich. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, idź do dietetyka, który rozpisze Ci dietę i jadłospis na tydzień. Dostaniesz gotową listę produktów do kupienia i ominie Cię zastanawianie się, ile możesz jeszcze zjeść. Pomoże też ruch, w zależności od preferencji może to być bieganie albo siłownia. Tu znów przyda się wsparcie w postaci trenera personalnego albo grupy, która pokonuje dystanse razem z Tobą. Pamiętaj, że zadeklarowanie się na pożądany efekt przez innymi ludźmi zwiększa prawdopodobieństwo jego osiągnięcia. Powiedz więc najbliższym – rodzinie, przyjaciołom, że chcesz schudnąć i jaka jest Twoja wymarzona waga. Poproś o wsparcie i wyjaśnij, na czym ono może polegać. Na przykład może to być niepodsuwanie Ci słodyczy.
  • nadmiar alkoholu, papierosy, narkotyki – te nałogi są destrukcyjne dla Twojego ciała. A nie da się ukryć, że Twój penis do niego należy. Nie jest to oddzielny organizm. Twoje działania wpływają również na niego. A gdy pijesz za dużo, palisz papierosy albo zażywasz narkotyki, robisz sobie krzywdę. Działanie papierosów na układ krwionośny wyjaśniliśmy powyżej. Wszystkie nałogi to stres dla Twojego ciała, prowadzący do nadmiernych skurczów mięśni. Poprzez wypłukiwanie rozluźniających minerałów, takich jak magnez, potas, czy wapń i działanie pobudzające, powodujesz ciągły stres. Przeciętny organizm potrzebuje dwóch dni, by odpocząć po piciu procentowego napoju. Dawaj mu jak najczęściej wolne, inaczej będziesz potrzebował Kamagry.

Sprzymierzeńcy potencji

Dobra dieta pełna kolorowych warzyw i owoców, spokojny sen, radzenie sobie ze stresem poprzez relaks i odpowiednie działania, zrezygnowanie z używek, regularny ruch – to wszystko banały powtarzane na okrągło. Na razie jednak nie znaleziono lepszych metod na zapobieżenie zaburzeniom erekcji. Gdy one już występują, zastosuj Kamagrę. Lek jest skuteczny i bezpieczny, bo przebadany.

Add Comment