Ciesz się długim działaniem kamagry!

Szukasz długo działającego leku na erekcję. Po każdej tabletce chcesz cieszyć się swobodą kontaktów intymnych? Nie przepadasz za seksem z zegarkiem w ręku? Przeczytaj ten tekst, bo dotyczy czegoś, co na pewno Cię zadowoli.

Erekcja po kamagra

Tabletki na erekcję kamagra są jedną z propozycji indyjskiego producenta leków Ajanta Pharma. Lek dostępny jest pod wieloma postaciami. Oprócz wspomnianych już tabletek, można korzystać z żelu, tabletek do ssania i rozpuszczalnych w wodzie. Wszystkie środki na wzwód kamagra wywołują erekcję przez kilka godzin po każdorazowej dawce. Kilka godzin nie oznacza oczywiście ciągłego wzwodu, ale możliwość osiągania go. Specyfiki, o których tu mowa nie mają wpływu na popęd seksualny mężczyzny i nie wywołują pobudzenia seksualnego. Dzięki nim, możliwa jest adekwatna i oczekiwana reakcja na to pobudzenie, czyli erekcja.

Poznaj mechanizm erekcji

Mechanizm erekcji jest dość skomplikowany i złożony z szeregu procesów następujących jeden po drugim. Najprościej rzecz ujmując, erekcja jest fizjologiczną reakcją na pobudzenie seksualne wywołane stymulacją w trakcie wstępnej fazy stosunku. Reakcja ta polega na napływie krwi do penisa, a właściwie do jego części zwanej prąciem. Właśnie tam znajdują się komórki jamiste, które wypełnione krwią nadają penisowi charakterystyczną pozycję, twardość i rozmiar. Gdy występują problemy ze wzwodem, to bezpośrednią ich przyczyną jest słabe ukrwienie penisa. Ogólne przyczyny takiego stanu są różne i tabletki kamagra nie działają na nie. Działają na ukrwienie członka i to wystarcza, by doraźnie i czasowo wywołać erekcję.

Substancje chemiczne kamagry

Najważniejszą i czynną substancją chemiczną leku jest sildenafil, który działa na krążenie krwi w członku. Substancja ta jest całkowicie bezpieczna dla organizmu, ponieważ została dokładnie przebadana pod tym kątem. Jej działanie na wzwód odkryto podczas badań nad innymi właściwościami. W tabletkach kamagra znajduje się 25, 50 lub 100 miligramów sildenafilu. Żel, tabletki do ssania i rozpuszczalne w wodzie mają tylko jedną dawkę tego składnika i jest to 100 mg.

Kamagra jak długo działa ten lek?

Średni czas działania kamagry wynosi 6 godzin. Czas ten jednak zależny jest od indywidualnej reakcji na lek każdego pacjenta. Niektórzy mężczyźni twierdzą, że obserwują u siebie zdolność do osiągania erekcji nawet 10 godzin po zażyciu leku. Najsilniejsza reakcja na specyfik następuje w czasie do 4 godzin po przyjęciu.

Add Comment